Senzuálna tantrická masáž.

Ak počujeme výraz masáž, každému sa vynorí niečo iné. No všetky tieto predstavy majú spoločné, že prebiehajú v príjemnom relaxačnom prostredí, kde vám masér alebo masérka školenými masážnymi postupmi dokáže krásne zregenerovať telo a myseľ. Niektoré masáže, hlavne tie klasické sú zamerané na uvoľnenie našich svalov a vlastne celého fyzického tela. Niektoré sú už zamerané hlavne na duchovný rozmer a vychádzajú z tradičných východných učení. A potom je tu skupina erotických masáži, kde je cieľom masáže dosiahnuť vzrušenie a sexuálne uspokojenie.

masáž

Tie klasické masáže svalov asi vždy úzko súvisia aj s uvoľnením našej mysle. Je to veľmi podstatné, pretože bez uvoľnenej mysle nemôže dôjsť k potrebnej relaxácii fyzického tela. Často sa na ľuďoch, ktorí trpia duševnými poruchami, odráža ich nepohoda aj na držaní tela a celkovom fyzickom diskomforte. A s uvoľnenou mysľou úzko súvisí aj naša sexualita a sexuálna energia. Masážami, ktoré dokážu uvoľňovať našu sexuálnu energiu, dosiahneme celkové uvoľnenie nášho tela, mysle a aj duše. No na takéto uvoľňovanie nepostačuje iba obyčajná erotická masáž, ktorá klienta iba chvíľkovo sexuálne uspokojí. Cieľom kvalitnej senzuálnej masáže nie je iba dosiahnutie orgazmu, ale jej podstatou je precítenie každého dotyku partnera, ktorý masáž vykonáva a následné hlboké psychické uvoľnenie.

masáž

Medzi také najznámejšie a najefektívnejšie senzuálne masáže patria tantrické masáže. Overené techniky a postupy profesionálnej masérky sú tu veľmi dôležité, takže ak máte záujem o takýto druh masáže, nehľadajte lacné neodborné senzuálne masáže. Pri tantre je dôležitá osoba, ktorú masáž poskytuje, ale aj prostredie, kde samotná tantrická masáž prebieha. Preto aj cena takejto kvalitnej masáže nebude najnižšia. Ak chcete lacnú erotickú masáž môžete navštíviť nejaký sex privát, kde vám za pár eur poskytnú obyčajne sexuálne uspokojenie, ktoré však so senzuálnou masážou nemá nič spoločné.