Elegantné LED reflektory so širokým využitím

LED osvetlenie už nie je výnimočným pojmom, stalo sa bežnou súčasťou nášho života a nahradilo predchádzajúce formy osvetlenia, ktoré boli neekonomické, neekologické a pre súčasné pomery ďalej nevyužiteľné. LED osvetlenie má množstvo výhod,akými sú napríklad úspora energie, šetrenie životného prostredia, dlhá životnosť, nižšia spotreba energie, vysoká svietivosť a pomerne rýchla návratnosť ceny. LED osvetlenie má mnoho podôb od populárnych LED pásikov v teplom, tlmenom alebo studenom tóne až po elegantné a mimoriadne funkčné LED reflektory.

led pásy

Ponuka led reflektory je zameraná na kvalitu a ponúka reflektory na využitie v exteriéri a v interiéri. Ponúkaná kolekcia má nielen dekoratívny efekt, ale najmä praktické využitie na terasách, v záhrade, v rôznych objektoch, na podsvietenie reklamy ale rovnako dobre sa uplatní napríklad aj v garáži, v dielni alebo aj v ateliéri. Všetky ponúkané vzory majú elegantnú Slim konštrukciu, takže nepôsobia robustne a pekne vyniknú aj ako súčasť nábytku. Dajú sa umiestniť kamkoľvek, buď ako samostatne stojace prvky alebo sadajú pripevniť na stenu, k nábytku alebo aj do stropu. Ich vhodným umiestnením získate kvalitné osvetlenie interiéru alebo aj exteriéru, prípadne nimi zdóraznite ich určité prvky ako sú napríklad reklamné pútače, logo firmy a iné využitie. Kolekcia je prevažne v čiernej farbe, výnimkou nie je ponuka elegantných bielych reflektorov.

led reflektor

Ich technické parametre charakterizuje napríklad príkon – v ponuke je od hodnoty 20Wattov až po hodnotu 200 Wattov. Nie menej dôležitým parametrom je životnosť, ktorá je až do hodnoty 15 000 hodín. Takisto vyžarovací uhol prevažne v hodnote 120 stupňov, čo znamená, že okolie bude dokonale osvetlené. LED reflektory charakterizuje aj stupeň ochrany vyjadrený ako hodnota IP65, ktorá ich určuje na využitie aj do vlhkého a prašného prostredia.