Prachy sú prachy a život taký krátky. Len točíme, točíme a nevieme kde

Bože voľakedy sa aký skromný život žil .Ľudia mali málo síce robili veľa a ťažko na roliach ale vedeli si to vážiť .V dnešnej dobe si nič nevážime každý vidí len peniaze. Niekedy má človek pocit že sa im hádam už aj ľudom sníva o peniazoch .Bože aký sú ľudia neskutočne skúpi len pre seba. Veď stačí málo .Pozrime sa len na také Chorvátsko a pod. tie obrovské požiare ľudom neostalo vôbec nič doslova holý zadok ako sa povie. Alebo keď sa pridruží choroba veď peniaze sú len hmota ktorá je mŕtva pominuteľná .Voľakedy existoval takzvaný výmenný obchod bolo fer play. Aj v tých o. Aj obchodoch no niečo des aký sme nenásytný.

prachy su prachy a živoť taký krátky

Hrozný svet sa žije žiadna skromnosť sami konzum. V pritom je aká veľká inflácia že vraj ľudia chudobný ale v úvodzovkách čo sa týka peňazí nedá sa veriť ľudom veru ,veru málokto je tak že nemá do úst čo dať no nerobia si to ľudia sami ale tzv. štát že ľudí žobrajúce. Niektorý si užívajú a druhý nemajú kde bývať ani čo do úst dať. Položme si otázku keď sú ľudia chorý ako môžu ísť pracovať dostanú ako invalidne dôchodky no to je riadna almužna nech ony vyžili keby dostalo 80 eur. Ani diéty vám nechcú dať keď máte chronické zdravotné problémy celiakiu ani histamín všetko za vlastné kupovať  veď nemáme zázračný mlynček na peniaze.

poklad na Striebornom jazere

Prečo potom existuje zdravotná poisťovňa keď si máme všetko platiť chorý systém. Načo si platíme zdravotnú poisťovňu. Keď chudobe dajú akože kompenzáciu fakt si myslia že nás chudobu to vytrhne z chudoby veď je to smiešne na zamyslenie. Málokto píše, hovorí otvorene no malo by sa inak  celá situácia riešiť konať aj to riešiť. Poznám dve Slovenské pesničky prvá chamtivosť hrá a spieva skupina H16 výstižná pesnička na túto dobu mali by si ju ľudia občas prehrať a druhá pesnička prachy sú prachy a život taký krátky sú to topy. Chamtivosť je to hamižnosť ona môže za to ľudia nemajú nikdy dosť je to závislosť jak fukatika svätá pravda brácho na love sa ľahko zvyká za barakom bazén pred barakom z4 keď zbadá sused vybuchne ako c4 a dobré kamarátstvo ide hneď stranou.