Krtkovanie v Trnave a okolí

Bývate v Trnave alebo v jej okolí a máte problém s upchatým potrubím? Rýchlu a odbornú pomoc Vám poskytne firma AB-krtkovanie. Profesionálny prístup zamestnancov s mnohými rokmi skúseností je Vám k dispozícii kedykoľvek to budete potrebovať. Nezáleží na tom, či je pracovný deň, víkend alebo sviatok. Nepríjemné poruchy prichádzajú nečakane, a preto sú služby firmy AB-krtkovanie dostupné nonstop. Vďaka najmodernejšej technike, ktorú využívajú, bude Váš nepríjemný problém napríklad s upchatou kanalizáciou odstránený rýchlo a spoľahlivo.

instalater

Podľa charakteru konkrétneho problému je použitá metóda vysokotlakového čistenia potrubí alebo elektromechanického čistenia potrubí, krtkovanie Trnava. Populárne vysokotlakové čistenie odstráni usadeniny a nečistoty z potrubia prostredníctvom veľmi intenzívneho tlaku vody. Keďže sa potrubie prečistí len vodou, riziko prípadného poškodenia stien kanalizácie je maximálne eliminované. Veľmi efektívne je aj elektromechanické čistenie potrubí, ktoré sa realizuje pomocou čistiacich špirál zavedených do vnútra potrubia. Keďže sú k dispozícii rôzne veľkosti čistiaceho mechanizmu, môžu sa takýmto spôsobom čistiť potrubia rôznych priemerov.

odkvap

Tento proces je plne ekologický, keďže sa počas neho nepoužívajú chemikálie. Bezpečný je aj z hľadiska rizika vyplavenia splaškov, ktoré je prakticky vylúčené. Okrem krtkovania Vám spoločnosť AB-krtkovanie v Trnave a okolí ponúka možnosť TV monitoringu potrubí, čistenie dažďových zvodov, čistenie odpadových guličiek a výleviek, čistenie kanalizačných stúpačiek, čistenie WC odtoku a ďalšie inštalatérske práce. Spoločnosť AB-krtkovanie si môžete zavolať na telefónnom čísle +421 940 367 897. Nemusíte sa obávať doplatkov za dopravu, tie nie sú účtované. Rovnako na Vás nečakajú žiadne nepríjemné skryté poplatky. Od spoločnosti AB-krtkovanie dostanete profesionálne služby, slušné jednanie, rýchle odstránenie problému, a to všetko za férovú cenu.