Nechty na leto

Ale gélové či nalakované nechty ku ženám jednoducho patria. Tak ako sa staráme o vlasy a chodíme ku kaderníčke, by sme mali zavítať aj do salónu a dať si urobiť manikúru. Alebo si kúpte sadu gélových nechtov na doma a starajte sa o svoje nechty sama. Množstvo žien miluje výber nechtov. Dobrá nechtárka vám urobí takmer všetko, čo nájdete na internete. Poznáme rôzne tvary nechtov, ktoré vám upraví podľa vášho želania. Takisto si môžete vybrať rôzne farby, rôzne štýly či doplniť nechty o rôzne aplikácie. Gélové nechty si však viete urobiť aj v pohodlí doma. Stačí vám na to UV lampa, pilníky a iné doplnky a sada gélov.

farebné gély

Najrôznejšie gély výbornej kvality nájdete na d-nails.sk. Máme tu však leto a to je obdobie, kedy môžu letné nechty vyzerať skutočne akokoľvek a nikomu to nebude čudné. V lete si môžete dovoliť neónové farby či extravagantnejšie doplnky ako kamienky či nálepky. Ku letu sa to jednoducho hodí.

letné nechty

Stará dobrá klasika alebo extravagancia?

Leto či nie, staré dobre ombré na nechtoch nikdy nebude krok vedľa. Práve naopak. Leto je obdobie plné svadieb a osláv a práve elegantné ombré nechty sa na takéto spoločenské udalosti dokonale hodia. Niekto si jednoducho nevie na sebe predstaviť výrazné, farebné nechty a necíti sa v tom dobre. Pre takéto ženy sú ombré nechty najlepšou voľbou. Ak sa však nových vecí nebojíte a rada v oblasti manikúry experimentujete, leto je najvhodnejšie obdobie na farebné výrazné nechty. Čím farebnejšie tým lepšie. Nebojte sa farieb ako oranžová, žltá či zelená. Takisto môžete ísť do každej farby inej a na nechtoch mať lentilky. Aká farba je však v lete najobľúbenejšia? Biela! Biele nechty na opálenej pokožke sú počas leta must have. Keď prídete z dovolenky nezabudnite si urobiť biele nechty. Rôzne farebne gély či sady na výrobu gélových nechtov nájdete na d-nails.sk.