Na prechodné obdobia ako stvorené

Nebojte sa nie ste v tom sami, všetci rozmýšľame nad tým čo na seba tak, aby nám bolo pohodlne, nie príliš teplo, no nechceme sa ani triasť od zimy. Príliš veľa oblečenia prípadne teplejšia bunda nám bude poobede zbytočná, ak sa oblečieme príliš naľahko môže sa stať, že nám bude pol dňa zima. Ako to teda urobiť aby sme sa cítili komfortne počas prechodných období? Jar a jeseň sú prekrásne, no čo sa týka obliekania dávajú nám poriadne zabrať. Ideálnym riešením sú prechodné bundy, ktoré z rána zahrejú a poobede sa v nich nepotíme vďaka tomu že sú tenšie, no je tu ešte jedno riešenie, ako s týmito rannými a poobednými zmenami teplôt zatočiť. Chcete vedieť aké? Sú to predsa vesty, vesty sú tým kúskom oblečenia, v ktorom sa cítime príjemne teplo a poobede, keď slniečko krásne hreje nám v nich nie je príliš horúco.

muž v kapucni

Trenchtown.sk Vám prináša aktuálnu kolekcie viest pre pánov, ktoré sú vyrobené podľa najnovších trendov a sú skvelé nielen čo sa týka dizajnu, no rovnako aj funkčnosti. Krásne prešívané vesty rôznych farieb, ktoré pánom sadnú ako uliate. Ak preferujete army štýl a nechcete byť oň ukrátený ani v prípade tohto kúsku oblečenie môžete byť bez obáv – nájdete u nás aj maskáčové vesty z ktorých budete nadšený. Môžete si vybrať jednoduchú vestu bez kapucne, pod ktorú sa hodí mikina s kapucňou alebo naopak, vestu s kapucňou, ktorá Vás v prípade dažďa či silného vetra veľmi dobre ochráni a zahreje.

modrá vesta

Máme pre Vás pripravené naozaj zaujímavé kúsky, vesty Trenchtown pre pánov svetoznámych značiek akými sú Twinzz či SixthJune – čo je záruka kvality a precíznej prepracovanosti na každom jednom kúsku. Takže milí páni, ak ste doteraz nevedeli čo na seba, prípadne ako obmeniť šatník a svoje prechodné bundy na čas dať bokom, vesta je tým pravým riešením. Zabezpečí Vám komfort počas celého dňa a nakoľko sú naše vesty vyrobené z na dotyk veľmi príjemných materiálov, budete sa v nich cítiť ako v bavlnke počas celého dňa.