Moderný mobilný dom je skvelou voľbou v bývaní

Mobilné domy sú niečo medzi domom a karavánom na kolesách. Kolesá síce nemajú, ale dajú sa premiestniť na vlečke kamkoľvek je potrebné. Dodávajú sa zariadené, takže všetko dostanete takpovediac hotové a pohodlné. Mobilné domy sa dajú používať na bývanie a po menších úpravách ich viete mať obývateľné aj celoročne. To je skvelá možnosť, ako si zabezpečiť naozaj lacné bývanie. Síce domček je možno o niečo menší, než bývajú veľké rodinné domy, ale na pohodlné a útulné bývanie naozaj stačí. V zahraničí je tento štýl bývania veľmi populárny a nachádza si obľubu a svoje miesto už aj u nás. Rozhodne predstavuje veľmi atraktívnu a finančne nenáročnú formu bývania v rodinnom dome.

mobilný dom

Mobilné domy sú ideálne aj do záhradky ako záhradná chatka. V tom prípade budete mať na záhradke úplný luxus. Napríklad konkrétny Mobilný dom Nordstar Verkerk http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3916-nordstar-verkerk/ je na to ako stvorený. Má obývaciu izbu, kuchynský a jedálenský kútik, izbu na spanie a kúpeľnu. Keďže mobilné domy sa dodávajú už zariadené, nájdete aj tu všetko pekne na mieru zariadené, aby bol priestor dokonale využitý.

mobilné domy

V obývačke je sedacia súprava v tvare do U, ktorá prináša dokonalý komfort pre spoločné posedenia a relax. V spálni je manželská posteľ a samozrejme nechýba aj úložný priestor na veci. Varí sa na sporáky s plynovou bombou. V kúpeľni nájdete sprchový kút, umývadlo a wc. Jednoducho dokonalý komfort pre záhradku. Rozmery tohto mobilného domu sú 7,3 x 3 metre.

Mobilné domy sú naozaj veľmi lacným riešením, ako si zabezpečiť strechu nad hlavou alebo prekrásnu rekreáciu. Dajú sa upraviť aj na mieru a dotvoriť podľa vašich požiadaviek. Robili sa s nimi už mnohé realizácie a úpravy, aby boli dokonale prispôsobené majiteľom. Väčšinou majú šírku 3-4 metre, aby sa dali prevážať na prívese nákladným vozidlom.