Ako funguje telo po pôrode?

Mali ste niekedy pocit, že čokoľvek, čoho sa chytíte sa rúca? Pretože ja som taký pocit mala po pôrode, keď som sa pozrela na seba v zrkadle a zistila som, že nevyzerám ani zďaleka tak dobre, ako som si myslela. Napriek tomu som bola dlhú dobu presvedčená o tom, že sfúknem. Že to som ešte stále naliata plodovou vodou a že to nejako prejde. Ale hádajte čo? Neprešlo to. Proste som bola pribratá, pretože som sa väčšinu svojho tehotenstva iba prežierala. Takže to bolo jasné. Nemalo to absolútne žiadny význam. Bola som v pasci, pretože som sa dostala do toho, že proste musím schudnúť, nech sa deje naozaj čokoľvek.

meloun

Ako schudnem po pôrode?

Popri bábätku som naozaj nemala čas chodiť do posilňovne a dávať si neustále do tela. Musela som to vymyslieť úplne inak, takže som začala cvičiť s bábätkom. Chodila som na dlhé prechádzky, taktiež som si ku kočíku obula kolieskové korčule. Ale nepomohlo to. Proste som len začala viac jesť, pretože som sa nevedela zbaviť toho nutkania, ktoré som v sebe stále mala. Takže som to musela začať robiť úplne inak. Nejako, aby to všetko vychádzalo. Takže bábo a teraz raď. Čo sa s tým dá urobiť?

zhubnout

Cica, tak nežer

Na chladničku som si dokonca prilepila magnetku, na ktorej tento nápis bol. Ale, nebudem si klamať, vôbec mi to nepomohlo. Hlad bol hlad. Nechcela som však držať hladovku, takže som skúsila keto diéta a neverili by ste tomu, čo sa s mojím telom zrazu stalo. Bolo to naozaj neuveriteľné. Zrazu som mohla fungovať a kilá šla dole akoby samé od seba. Vôbec to nechcelo toľko námahy, vôbec som nemala pocit, že pre to niečo extrémne robím, proste sa to stalo a proste to tak bolo. Kilá mizli, ja som bola spokojnejšia a musím priznať, že som sa aj oveľa lepšie cítila. A to bolo niečo, čo ma naozaj veľmi tešilo. Asi by to tešilo každú jednu mamičku po pôrode, keby zrazu poriadne schudla.