Zbavte sa tuku z bruška

Brucho je asi tá najhoršia časť tela. Prečo? Pretože ak sa na ňom nahromadí tuk, tak je to koniec. Zbaviť sa tuku na bruchu a následne na ňom ešte vyformovať nejaké tie svaly, to je beh na naozaj dlhočizné trate. Na druhej strane, však chceme mať brucho krásne a sexy. Chceme vyzerať výborne v bikinách a brucho neskrývať. Ako teda túto neľahkú výzvu zvládnuť? Vyskúšajte niektorú z týchto troch metód. Ak však chcete, aby sa výsledky dostavili čo najskôr, prevádzajte všetky tri naraz.
Silnejšia žena v modrom tričku stojí vedľa tehlovej steny

  1. Papajte proteíny

Ako prvú, by som vám dala rada do pozornosti bielkovinovú diétu. Ide o asi najlepší a najrýchlejší spôsob spaľovania tukov, ktoré na sebe nechceme mať. Pripravte sa na to, že prvé dni nebudú jednoduché. Ja som napríklad nebola hladná, no chuť na „normálne“ jedlo, mi doslova nedala spať. Jesť budete totiž iba jedlo z prášku a zeleninu. Verte mi. Ak vydržíte, po nejakých troch až štyroch dňoch, bude všetko v absolútnom poriadku. No a po nejakom týždni, začnete vidieť aj to, ako sa zbavujete vášho nadbytočného tuku.

  1. Cvičenie so zameraním na brucho

Ak chcete chudnúť na bruchu, logicky budete cvičiť cviky zamerané na túto partiu. To je správne. Dajte si ale pozor na niekoľko detailov. Po prvé, každý cvik je zameraný na iné brušné svalstvo, teda na dolné, na bočné, na horné a na spodné. Cviky by ste mali striedať tak, aby bolo brucho namáhané rovnomerne. Inak nemôžete čakať žiadne pozitívne výsledky. Budete zaberať spodným brušným svalstvom, no tuk zo zvyšku brucha, sa ani nepohne.
Štíhla žena v bielom tričku a rifľovej bunde drží ruky pred tvárou a usmieva sa

  1. Poriadne sa spoťte

Silové cviky na brucho nestačia. Ak sa chcete zbaviť tuku, musíte urobiť niečo viac. K bielkovinovej diéte a cvikom na brucho, musíte pridať aj aeróbne cvičenia. Ako spoznáte, že ich robíte správne? Veľmi jednoducho. Budete sa potiť ako také prasiatko. Čím viac potu, tým lepšie. Na to nezabúdajte a poriadne makajte.