?Poštovné schránky

Tiež ste niekedy premýšľali nad tým, na čo slúžia vlastne poštové schránky a prístupové systémy https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/postove-schranky/? Majú celkom veľa funkcií a my si to v tomto článku preberieme dopodrobna. Keď som ešte rozvážala poštu a rôzne listy, dávala som ich do poštovej schránky. Tie poštové schránky sú určené najmä k menším veciam, aby poštár nemusel zvoniť priamo na vás, pokiaľ to vyložene nie je potrebný list priamo do vlastných rúk. Čudovali by ste sa, ale do poštovej schránky sa možno pokojne môže vojsť aj nejaký menší balíček. Snáď každý má poštovú schránku.

s

Kto má byt, kto má dom. Ja som si často objednávala rúže a iné veci a skoro väčšinou mi to vždy prišlo do našej schránky, ktorá je celkom veľká, takže balíček sa tam vždy vliezol. Niekedy mi balíček priniesol aj poštár do rúk, pretože bol jednoducho väčší. Ale väčšinou boli balíčky vždy v schránke. A za to ja som veľmi rada. Prečo? Napríklad keď idete von a nie ste doma, určite je super keď prídete a balíček máte v schránke. Nemusíte jazdiť nikam na pobočku pre balíček ďaleko, aby vám ho dali. A ten druhý dôvod, prečo je snáď ešte dôležitejší a porozprávam vám historku, ktorá sa mi stáva celkom často, keď si niečo objednávam. Ja mám totiž rok a pol dcéru a tú je ťažké uspať.

post

Ale keď už sa mi to podarí, tak z ničoho nič vždy zvoní poštár, aby mi odovzdal balíček a samozrejme, že dcéra sa vždy prebudí a je to na hnev. A ten poštár (verte mi alebo nie) sa vždy trafí práve do momentu, keď spí. A keď je hore a hráme sa, tak nikto s balíčkom skoro nikdy nezazvonil. No chápete to? Jednu chvíľu už som si fakt začínala myslieť, že vypnem zvonček, aby ma nikto neprebudil dcéru. Toto je celkom zákon schválnosti a úplne si vybavujem, ako som koľkokrát bola naštvaná, keď mi dcéru zbytočne zobudili.