Na problémy s erekciou myslite čo najmenej

Máte problém s erekciou Lacné generiká? Viem sa do vašej situácie vcítiť, pretože som si tým prešiel aj ja. Všimli ste si ten minulý čas? Áno, problémy s potenciou sa mi podarilo úspešne vyriešiť. Nebudem sa venovať tomu, ako presne na erekcii zapracovať, pretože je to veľmi individuálne. Napríklad mne, pomohol šport a výživové doplnky na prírodnej báze. Mám však i mnoho známych, ktorým nič z toho nepomohlo. Užívali tabletky, podstupovali rôzne procedúry a tak ďalej. Chcel by som sa však pozrieť skôr na to, ako problémy s erekciou ešte nezhoršiť.
Zamyslený mladý muž sedí na parapetnej doske pri okne.jpg
Ja patrím k ľuďom, ktorí sa netrápia vecami, ktoré nemôžu v danom momente zmeniť. Moja tolerantná priateľka bola ochotná toto krušné obdobie pretrpieť so mnou, takže som sa svojou erekciou veľmi netrápil. Tomu, mimochodom, pripisujem aj hladký priebeh „rekonvalescencie“. Môj veľmi dobrý kamarát, to mal však trochu inak. Raz mi na pive začal hovoriť o tom, ako nezdarne skončil jeho sex so slečnou, ktorú stretol v bare. Hovoril o tom tak, akoby mu práve vyvraždili celú rodinu a jeho ešte hľadali. Z tohto jedného neúspechu, si v hlave vybudoval taký blok, že najbližšie mesiace odmietal akýkoľvek intímny styk so ženami. Nemusím vám snáď hovoriť o tom, ako sa to podpísalo na jeho psychike.

Nechcel ísť k lekárovi, lebo to je hanba, nechcel ani užívať tabletky, lebo on nie je impotent. Proste nerobil nič iné ako to, že sa ľutoval do rána do večera. Možno si myslíte, že preháňam, ale v skutočnosti to bolo naozaj tak, že o ničom inom nehovoril. Mal som pocit, že je svojim problémom posadnutý.Muž sedí pod veľkým oknom, pozerá do počítača a premýšľa.jpg

Táto posadnutosť mala na jeho erekciu tak devastujúci vplyv, že sa dávala dokopy viac ako tri roky. Áno, aj takáto dlhá doba, je naozaj reálna. Aby však k nejakému zdarnému koncu vôbec došiel, musel začať navštevovať psychológa, ktorý ho naučil na tieto komplikácie nemyslieť. Takže priatelia, ak chcete, aby ste boli jedného dňa opäť stopercentne fit, na svoju erekciu myslite čo najmenej.