Doprajte si relaxačnú chvíľku v sprche, najlepšie v sklenenej.

Radi trávite veľa času v kúpeľni? Konkrétne si radi vychutnávate príjemný kúpeľ, či teplú sprchu? Relaxačný kúpeľ s vonnými olejmi vo vani má určite blahodarne účinky nielen na telo, ale aj našu myseľ. Môcť si takto oddýchnuť každý večer, to by sa nám určite páčilo. Čo však tie následné účty za vodu? Niektorí preto radšej volia sprchu. Sprchovací rituál môže taktiež priniesť relaxačný efekt, treba len zvoliť vhodné aromatické prípravky a taktiež si pripraviť príjemné prostredie. K tomu vie zaručene dopomôcť aj samotné dizajnové prevedenie sprchy, respektíve sprchoveho kúta. Kto chce dosiahnuť moderné, minimalistické a zároveň elegantné prostredie v kúpeľni, tomu odporúčame sklenené sprchové kúty.

Sprcha2

V čom je sklo v kúpeľni také výnimočné? Pretože sa tam jednoducho hodí. Evokuje čistotu, jednoduchosť a pritom odolnosť. Na rozdiel od plastových a umelohmotných kúpeľnových doplnkov, vrátane sprchových kútov. Plast je nehygienický, málo odolný, po čase mnohokrát mení svoju farbu a nevyzerá veľmi dobre. Plastové sprchové kúty sa rýchlo kazia, praskajú alebo inak poškodzujú. Zbytočne vyhodené peniaze. Na druhej strane, sklenené sprchové kúty sú vďaka svojmu materiálu sklu biologicky neaktívne, to znamená, že nepodporujú šírenie baktérií. Tým pádom sú sklenené sprchové kúty oveľa hygienickejšou voľbou. Baktérie a plesne nemajú šancu.

Sprcha

Aj vy ste sa teda dali presvedčiť na kúpu takéhoto sprchového kútu? Pozreli ste si už ponuku sklenených sprchových kútov od LMmont? Okrem najmodernejších dizajnových prevedení z bezpečnostného kaleného skla získavajú sklenené sprchové kúty od LMmont špeciálny nástrek proti vodnému kameňu. Čistenie preto bude naozaj hračka. Máte malú kúpeľňu? Žiadny problém. Sklenené sprchové kúty s posuvnými dverami sú pre vás riešením. LMmont zrealizuje každú vašu požiadavku a vyrobí vám kúty a zásteny na mieru.