Zabojujte za svoju postavu

Keď som sa rozhodla, že budem chudnúť, bolo mi jasné, že to nebude také jednoduché a že to bude jednoznačne dlhá cesta, ktorú budem musieť absolvovať. Bola som však ochotná urobiť všetko preto, aby mi bolo lepšie. Bola som ochotná pustiť sa do vecí, ktoré sú pre mňa dôležité a vedela som, že nech urobím čokoľvek, presne toto je niečo, na čo by som sa chcela zamerať a s čím by som chcela trošku bojovať. Viete, lebo ono to nie je až také ľahké. Začať sa zameriavať na veci, ktoré sú okolo vás. Ale verte tomu, že keď to raz dokážete, bude to lepšie, ako to bolo kedykoľvek predtým.

posilování

Toto sú veci, na ktorých vám proste záleží
Keď sa chcete reálne pozrieť na to, čo je okolo vás a ako s tým bojovať, musíte si byť na istom. Aj keď chudutie je ťažké a každý si musí nájsť vlastnú cestu, ako sa s ním vysporiadať, je úplne jasné, že to nebude ľahké. Pokiaľ nemáte veľmi rýchly metabolizmus a neurobíte sek, vtedy sa naozaj začnú s vaším telom diať zázraky ako šibnutím čarovného prútika. Všetko je naozaj hlavne o tom, aby ste s tým vedeli pracovať.

hmotnost

Rozhodla som sa správne?
Každý si raz za čas položí otázku či urobil správne rozhodnutie, keď spravil ten alebo onen krok. Je jasné, že niekedy sú veci proste ťažké a je naozaj komplikované spraviť ten najlepší krok preto, aby veci fungovali a aby sa naozaj dalo vymyslieť všetko presne tak, ako si plánujete. Ja som sa rozhodla, že pre mňa bude to najlepšie ketogenna dieta. Prečo to tak je? Pretože presne to je to najúčinnejšie a najlepšie, čo môžete spraviť preto, aby ste sa pohli ďalej a aby veci fungovali presne podľa vášho daného plánu. Je to možno smiešne, ale verte tomu, že to tak naozaj, ale naozaj je. Nakoniec sú presne toto veci, na ktorých to môžete všetko postaviť. A verte tomu, že presne takto veci fungovať naozaj môžu, stačí len chcieť.