Vzrušenie vyhľadávame všetci, je len rozdiel v tom, či ho aj nájdeme

Nič sa asi nevyrovná vlastnému prežitku, po ktorom dokážeme pochopiť podstatu a zmysel nášho konania, potom rozumieme aj zážitkom ostatných ľudí, ktorí to prežili takisto a môžeme sa s nimi podeliť o svoje vlastné dojmy. Po návšteve tantrickej masáže je to rovnaké, pokiaľ budete o jej prínose iba počúvať, nepochopíte jej podstatu.

Miesenie a hladkanie viacerých rúk

Hlboké prežitky vyrušenia a slasti si môžete zabezpečiť návštevou masážneho salóna, kde ponúkajú erotické druhy masáží, ktoré sú trocha odlišnejšie ako klasická masáž, ktorú poznáme. Pre zaistenie plnohodnotného zážitku je potrebné úplne sa uvoľniť, nechať myšlienky voľne plynúť, čím si vyčistíte myseľ a vaše telo prežije slasť a rozkoš, ktorú tak veľmi potrebuje… Tantrické masáže vám v tom pomôžu, pocítite veľký príval sexuálnej energie, prúd vzrušenia a dokonca aj vyvrcholenia, pri nej spoznáte reakcie svojho tela, ktoré ste doposiaľ nezaznamenali. Tu totiž dochádza k spojeniu a synchronizácii s masérkou, naladíte sa na spoločné vibrácie, dýchanie bude plynulé, a to všetko vás pripraví na nuru masaz následnú tantrickú masáž, plnú vyrušujúcich dotykov. Tomu hovoríme rituál „namaste“, teda prejav úcty telu.

Uvoľnenie je súčasťou tantra rituálu

Masírovanie pod názvom tantra sa začína na hlave, pokračuje krkom a chrbtom, až sa dostane ku dlaniam a chodidlám. Na prednej časti tela sa masérka venuje vnútorným stehnám, brušnej časti a končí sa na intímnych partiách tela. Tieto dotyky majú na svedomí aj vyvrcholenie. Pri nuru masáži základ tvorí pobyt v sprche spolu s masérkou, potom už príde na rad masáž telo na telo, pričom sa využíva nuru gél, ktorý uľahčuje hladkanie a kĺzanie rúk či celého tela po tele zákazníka, je to oveľa vzrušujúcejšie a každý dotyk vás viac a viac približuje k rozkoši. Tomuto zážitku sa asi nevyrovná žiadny iný, tu nejde o sex, ale o mimoriadnu stimuláciu intímnych partií s cieľom zákazníkovi maximálne pomôcť uvoľniť nahromadenú negatívnu energiu, na tento účel je dokonca vyhradená aj špeciálna masážna plachta, tak neváhajte a choďte sa presvedčiť osobne.