Tohtoročný módny hit je: „byť fit!“

Presne tak! Nikoho nezaujíma, čo máte na sebe oblečené, či máte čierne šaty alebo červené. Či máte dlhé blonďavé vlasy alebo ste hnedovláska, či snehulienku pripomínajúca čiernovláska. Každému je jedno, čo ste štíhla alebo akurát, či trošku pri sebe! Jediné, čo ľudí zaujíma a čo na Vás vidia je len to, čo vidíte Vy sama na sebe! A cítia to, čo cítite Vy, keď sa na seba pozeráte! Môžete byť najštíhlejšia žena na svete, no pokiaľ si budete pripadať tučná, ľudia Vás tak budú skutočne vidieť. Niečo im na Vašej dokonalosti bude vadiť. Naopak, keď ste trošku bacuľka a vidíte sa ako krásna, zrelá a sexy žena, muži budú túžiť len po Vás a ženy budú pukať závisťou a to, že máte pár kíl na viac nikoho nebude zaujímať!

sezam

Ale ako docieliť tento pocit? Ako sa mať skutočne rád? A prijať sám seba, takého aký ste?
Možno to znie až príliš jednoducho, ale celá podstava tkvie v tom, mať sa skutočne rád. A takýto pocit zažívame vtedy, keď sme so sebou spokojní. A väčšinou sme so sebou spokojní, keď preto aspoň niečo robíme a keď vidíme nejaké výsledky! Aj keď sú po malých krôčikoch, tešia nás! Spomeňte si naposledy na niečo, čo ste dokázali a čo Vám urobila deň hneď krajším! Každý malý krôčik vedie ku spokojnosti, aj keď ste si to možno doteraz neuvedomovali. A ako dosiahnuť takýto pocit každý deň? Skúste urobiť všetko preto, aby ste boli fit! A tým fit myslím, aby ste jedli zdravšie, viac sa hýbali a cítili sa skutočne dobre!

měření

A cesta nie je vôbec zložitá!
Ketogénna diéta je novodobým zázrakom, ktorý pozná už väčšina ľudí, zaujímajúca sa o zdravší životný štýl! Stáva sa stále čoraz populárnejšou, pretože jej podstata je v obmedzení cukrov a k príjmu tukov. Je to zdravá, psychicky nenáročná, rýchla a príjemné diéta, pri ktorej budete mať pocit, že je všetko tak ako má. A len Vám budú kilá ubúdať, postava sa krásne tvarovať a úsmev na tvári ostávať!