Svietidlá pre každú domácnosť

Osvetlenie interiérov a exteriérov je aj v súčasnosti mimoriadne dôležité a každý z nás hľadá spôsob, ako čo najlepšie ušetriť za energie. LED osvetlenie je veľkým posunom v technológiách a je čoraz viac obľúbené a vyhľadávané. Ide o moderný spôsob, ktorý využíva ako zdroj svetla žiarovky. Tie majú obrovskú výhodu v tom, že sú veľmi univerzálne a dajú sa využiť prakticky všade, pri každej príležitosti a v každom priestore. Skvelou výhodou je nízka spotreba žiaroviek v porovnaní s ostatnými možnosťami svietidiel, a tým spôsobom sa šetria aj prevádzkové náklady.

žiarovka

Dajú sa využiť v rôznych domácich podmienkach, ale aj komerčných priestoroch – v domácnostiach, na pracoviskách, oceníte ich aj v priestoroch na šport, zábavu a rekreáciu. Pri ich výrobe nám záleží na životnom prostredí, ktoré sa snažíme čo najviac chrániť. Dlhšia životnosť produktov znamená aj rýchlejšiu návratnosť pôvodných nákladov.

Aké farby osvetlenia máme k dispozícii?

teplá farba – 3000K

studená – 4000K

studená biela – 6000K

To všetko závisí od toho, ak chcete svetlo využiť k pracovnej aktivite alebo skôr na kvalitný odpočinok. LED žiarovky DUAL-WHITE umožňujú intenzitu zmeny osvetlenia – svetlejšie a tmavšie odtiene a je možné aj tieto farby prestriedať. Nemusíte využívať len biele, ale aj farebné svetlo, a to vďaka RGB a RGB-W žiarovkám so širokým farebným spektrom. Pre všetkých, ktorí milujú retro atmosféru, sú vynikajúcim riešením žiarovky RETRO FILAMENT.

svetlo

Čo sa týka LED žiaroviek, máme k dispozícii až 101 položiek, najpredávanejšie sú :

LED žiarovka E27 10W SMD2835 v neutrálnej bielej farbe za 1,49 eur

LED žiarovka GU 7W SMD2835 v neutrálnej bielej farbe za 1,80 eur

LED žiarovka E14 6W SMD2835 v teplej bielej farbe, typ sviečka za 1,96 eur a samozrejme aj iné produkty.

Zákazníci na našich službách oceňujú rýchlosť dodania tovaru, prijateľné ceny, skvelú komunikáciu so zákazníkom a veľký výber tovaru na sklade. Azda aj vďaka týmto prednostiam sme získali na súťaži SHOP ROKU cenu kvality v kategórii Osvetlenie za rok 2018 a pozíciu finalistu za rok 2020.