Čisté línie sklenenej sprchovej zásteny

Kúpeľňa je intímny priestor, kde má prednosť čistota, poriadok, funkčnosť, moderná a praktická estetika. Sklo je materiál, ktorý je vhodný na využitie v kúpeľni, má čisté línie, zabezpečí dostatok svetla, vytvára v priestore jas, opticky ho zväčšuje a dodáva punc elegancie, čistoty a luxusu. Bez rušivých rámov, zbytočných a nepraktických kovových súčastí vyniká jeho krása a elegancia.

bathroom-1336165_640

Ponuka sklenena zastena Lmmont Vám predstavuje ponuku jedinečných a originálnych sklenených sprchových zásten vhodných do rôznych druhov kúpeľní, od najmenších až po atypické rozmery. V kombinácii s ponúkanými vaňovými sklenenými zástenami sú praktickým a zároveň aj nadčsovým riešením pre vaňu a sprchový kút.

Rozhodnutie pre vaňu alebo sprchový kút, prípadne oboje je individuálna záležitosť v závislosti od Vašich potrieb, životného štýlu a návykov ale riešenie vo forme sklenenej zásteny je odporúčanie odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Toto odporúčania a ponuka má množstvo výhod a predností v porovnaní s predchádzajúcimi systémami riešenia formou kovových, ľahko hrdzavejúcich systémov, bez dostatočnej hygieny.

Sklenené zásteny poskytujú komfort pri sprchovaní, najmä v moderných“ walk in sprchách“, čiže bezbariérových priestoroch, sú ľahko udržiavateľné, obzvlášť pri použití špeciálnej úpravy proti zrážaniu vody na jej stenách, poskytujú dokonalú čistotu a hygienu, sú elegantným doplnkom kúpeľne, ktorý ľahko zladíte s inými kúpeľňovými doplnkami a čo je najpodstatnejšie – sú bezpečné pre pravidelnú prevádzku a používanie. Technológia výroby má svoj vlastný patent, sklo je bezpečnostné, tvrdené, odolné, ale zároveň s možnosťou fólie, ktorá zaručí Vašu intimitu, kotvenie a možnosť uchytenia je takmer neviditeľné, spoľahlivé a elegantné.

bad-1972205_640

Záleží iba od daného priestoru, ktorú realizáciu si zvolíte, či už zapustenie od steny po podlahu, alebo presne vymedzený rozmer. Sklenená zástena nemá zbytočné záhyby alebo priestory, kde by sa ukladala vlhkosť, prípadne špina, sklo je odolné a pevné a aj náraz sprchovou hadicou ho určite ani nepoškriabe ani nepoškodí. Sklo nevyžaduje doplnkové kotviace rámy, ktoré sú najmä v kúpeľni háklivé na udržiavanie hygieny a čistoty.

Eleganciu, jednoduchosť, funkčnosť, skvelý pocit a osvieženie v sprche Vám pomôžu zabezpečiť aj ponúkané sklenené sprchové zásteny, ktoré sú najmodernejším spôsobom vyjadrenia súladu moderného životného štýlu a potrieb každého z nás.