Chudnite zdravo

Nemôžete mať pocit, že niečo robíte len preto, lebo chodíte do práce pešo. Asi je jasné, že nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa zamerať hlavne na to, že nakoniec ide v prvom rade o to, aby boli veci dokonalé. A kedykoľvek si myslíte, že veci nie sú perfektné, všetko by malo byť v prvom rade o tom, aby ste boli spokojný, ale aby ste sa zbytočne nepreceňovali. Každý veľmi dobre vie, že pohyb je dôležiý pre zdravie ľudí. Ale keď chcete schudnúť, tak by ste sa mali zamerať na stravu, a to je viac, než len jasné. Strava je jednoducho základ, na ktorom musíte vaše chudnutie stavať, pretože je to oveľa viac, ako si myslíte. A pomôže vám bielkovinová diéta.

vzpírání

Nebojte sa skúšať rôzne veci
Každé telo je iné a každý reaguje na úpravu stravy inak. No aj keď by ste sa chceli pozrieť na to, čo je podľa vás to najlepšie, asi je jasné, že väčšinou by ste sa mali pozerať hlavne na to, čo je pre vás to najlepšie a asi je jasné, že všetko, čo chcete urobiť, je len o vás a len o tom, čo máte pocit, teda čo vám vaše pocity hovoria, pretože len o tom to vždy bude a vždy to predsa tak aj je, no nie?

cvičení

Nebojte sa zhrešiť
Je smiešne, keď niekomu poviete, aby si raz za čas dovolil deň, kedy môže jesť čokoľvek. Ale nech sa deje čokoľvek, je vám jasné, že budete spokojný, že sa budete tešiť a že bude všetko hlavne o tom, čo je pre vás to najlepšie. A možno by ste sa mali pozrieť aj na to, v akých situáciách chcete „zhrešiť“ a v akých situáciách chcete s vaším chudnutím skončiť. Pretože to vám môže veľa povedať aj vás samých, no nie? Tak sa rozhodnite a buďte si istý tým, že presne toto je pre vás to najlepšie. Maličkosti sú to, čo vašu diétu zmení. A je jasné, že hoci by ste sa nepozerali na kilá, mali by ste sa zamyslieť nad tým, čo vám dobre aj nerobí. Možno niektoré zhrešenia zvládate a niektoré nie. Je to však len o tom, čo ste schopný vydržať.