Matrac na mieru, ktorý si môžete dovoliť

Chceli by ste do Vašej postele nový matrac, ktorý bude absolútne spĺňať Vaše požiadavky? V našej ponuke nájdete presne to, čo hľadáte. Ak sa pýtate, ako si tým môžeme byť takí istí, vedzte, že odpoveď je jednoduchá. Vyrábame totiž pre našich zákazníkov najlacnejšie matrace na mieru. Hneď v úvode Vás ubezpečujeme, že za výrobu matraca na mieru neplatíte žiadny dodatočný doplatok. Sme slovenský výrobca matracov SEGUM a ako prvý na Slovensku sme začali v roku 1992 vyrábať ortopedické matrace. Naše dlhoročné skúsenosti a znalosti z problematiky zdravého a kvalitného spánku sme pretavili do tých najkvalitnejších matracov z prestížnych komponentov.

spálňa

Nezáleží na tom, či máte radi tvrdší matrac alebo naopak veľmi pružný. My Vám vyrobíme presne taký, aký si želáte a postaráme sa tak o Váš zdravý spánok. Tvrdosť, pružnosť a ďalšie vlastnosti prispôsobíme Vašim očakávaniam. Matrace sa delia na dva základné typy, a to sendvičové a pružinové. V každej kategórii matracov si môžete vyskladať najlacnejší matrac na mieru. Použitím rôznych materiálov a ich individuálneho množstva vznikne matrac, aký Vám bude vyhovovať. Splňte si sen o najzdravšom spánku na taštičkovom matraci a zabezpečte svojmu telu rovnomernú oporu dosiahnutú pružinami zašitými v textilných taštičkách.

ležiaca žena

Alebo stavte na maximálne pohodlie pre telo na matraci z pamäťovej peny, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru Vášho tela a budete spať ako na obláčiku. Máte radšej tvrdší matrac a preferujete prírodný materiál? V tom prípade Vás určite zaujme gumokokosová vrstva v matracoch. Očakávate od matracu veľmi dlhú životnosť? Zvážte kúpu matracov z moderného materiálu, studenej peny. Ako vidíte, vieme vyhovieť akýmkoľvek nárokom na matrace. Stačí navštíviť našu webovú stránku www.segum.sk a prezrieť si širokú ponuku matracov a materiálov spoločnosti SEGUM alebo navštívte jednu z našich predajní v Bratislave, Žiline, či v Senici.